Vojínka Horáková jako Host Lucie Výborné

Vojínka Horáková jako Host Lucie Výborné

Pozvání od Lucie Výborné se neodmítá. Nikdy. Tahle moderátorka mě baví z mnoha důvodů: jednak je to profesionálka každým coulem, jednak je to hustá ženská, sporťák tělem i duší.

Takže jsem se jednoho říjnového dne, krátce po velkém vojenském cvičení, ocitla ve studiu Českého rozhlasu. Kdyby se nejednalo o novou budovu, napsala bych, že to bylo stejné místo, kam jsem poprvé vkročila v roce 1986 jako malá holčička, budoucí členka Dismanova rozhlasového dětského souboru. Ale tohle bylo kousek vedle, nicméně atmosféra velmi podobná. Co jsem vnímala jako malou zradu, byly kamery, které jako dětský rozhlasový herec neznám. Takže žádné opičky, žádné posunky, všechno je vidět! Tvař se inteligentně, pyčovole!

Během půlhodinového povídání jsme s Lucií probraly nejen Vyškov i Finsko, ale také moje působení v české zahraniční službě a samozřejmě Nadační fond Apolena, který jsem založila před deseti lety.  A co mě dostalo nejvíc? Lucie řekla: "Pyčovole." Málem jsem spadla ze židle :))))). Děkuju moc za pozvání a těším se, že se třeba naše cesty ještě někdy protnou.

Rozhovor si můžete poslechnout zde.
Videozáznam: https://www.youtube.com/watch?v=AHWHFaiJoa4
Audiozáznam: https://radiozurnal.rozhlas.cz/byt-matkou-je-dobry-predpoklad-ke-zvladnuti-vojenskeho-vycviku-usmiva-se-9095909

Image

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com