Díl 11: Komplexák

 • Podcast:

Jedenáctý díl podcastu Deník vojínky nás zavede do samotného vyškovského finiše: na komplexák. Ohňová dráha a dráha bojovníka jsou největší výzvy závěrečných dní na KZP ve Vyškově. 

Díl 10: Granáty

 • Podcast:

Desátý díl podcastu Deník vojínky popisuje den, kdy adrenalin ve Vyškově jen stříkal. Nedílnou součástí střelecké přípravy je totiž i hod granátem. Dojde na něj i ve Vyškově, ale předchází mu dlouhá příprava. 

Díl 9: Hotelové služby Vyškov

 • Podcast:

Jak vaří ve Vyškově? A jak se tam bydlí? V devátém dílu Deníku vojínky příblíží vojínka Horáková stravovací a ubytovací režim během základního kurzu AZ a DVC. Následují otázky a odpovědi. 

Intermezzo: The Pyčovole song

 • Podcast:

Nerada věci vytrhávám z kontextu, a tak už bylo načase, aby refrén, který znáte ze znělky, získal svoje sloky. Tímto vzniká "The Pyčovole song", který bych si dovolila věnovat všem vojákům a vojákyním, kteří to ve Vyškově nevzdali. A taky všem dobrým instruktorům, kteří z nás udělali vojáky a vojákyně.

Hudba: vojínka Horáková
Text: vojínka Horáková a Máša Kukňáků

Díl 8: Střelby

 • Podcast:

První polovinu výcviku zakončuje vojínka Horáková ostrými střelbami. Kde se vzala pověst o rudých tangách? A kdo bude z výcviku vyloučen? Má vojínka Horáková nějaké tipy, jak zvládnout střeleckou přípravu? Vše se dozvíte v osmém díle podcastu Deník vojínky.

Díl 7: Pyčovole

 • Podcast:

Vyškov není procházka růžovým sadem, během covidových opatření už vůbec ne. Vojínka Horáková nám v sedmém dílu Deníku vojínky řekne něco o vyškovských nadávkách a svěří se nám, jak (ne)snadné je pro děvče z Prahy naladit se na tu správnou komunikační vlnu.

Díl 6: Koťátko

 • Podcast:

Ta úleva, když výcvik konečně vede instruktor se smyslem pro humor. Tak hlavně na sebe moc neupozorňovat a snažit se zbylé dva týdny ve zdraví přežít. A kdo jsou kolegové vojínky Horákové? Dozvíte se v 6. dílu podcastu Deník vojínky.

Díl 5: Hlavně to nevzdat!

 • Podcast:

Vyškov tentokrát (skoro) bez legace a nadsázky. Jaké to je, když přijde zranění a opravdová krize? Kdy si vojínka Horáková hrábla na pomyslné dno? Dozvíte se v pátém díle podcastu Deník vojínky. Nechybí ani tradiční otázky a odpovědi.

Díl 4: Mezi námi děvčaty

 • Podcast:

Ve speciálu určeném ženám najdete užitečné odpovědi na nejčastější otázky, které si kladou ženy. Probereme všechno: vlasy, líčení, nehty, spoďáry... A k čemu že je kondom v krabičce poslední záchrany?! Všechno vám vysvětlí vojínka Horáková!

Díl 3: Zmrd

 • Podcast:

Instruktor ve Vyškově se nám hned první den hrdě představil jako "Zmrd". Jak vypadá zmrdí rozcvička? Kdo vlastně Zmrd byl, na čem si ujížděl a čím vojínka Horáková Zmrda vytočila? A proč už Zmrda ve Vyškově nepotkáte? Poslechněte si třetí díl podcastu Deník vojínky. Na závěr opět přidáváme otázky & odpovědi.

Díl 2: Fyzické přezkoušení

 • Podcast:

Sedy-lehy, kliky a běh na 12 minut, kolik lidí propadlo? Jakou musím mít fyzičku, abych mohl/a do armády? Vojínka Horáková vzpomíná na svůj základní výcvik ve Vyškově, následují otázky & odpovědi.

Díl 1: První probuzení ve Vyškově

 • Podcast:

Z civilu do maskáčů! Íčka, výstroják, oška a ... dohola?! Úvodní díl Deníku vojínky popisuje první vyškovský den, následují otázky & odpovědi.

Image

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com