Aktuálně

Podcast roku - hlasujte!

Podcast Deník vojínky už oslavil rok, a tak se může letos zúčastnit ankety "Podcast roku".  Budu ráda, pošlete-li mi hlas. Stačí navštívit stránku www.podcastroku.cz, vyplnit tam název podcastu a váš email a odeslat.

Podcast Bellissimo: když vůbec nemluvím o armádě

Pozvání Markéty a Mirka Čepických do jejich podcastu Bellissimo jsem přijala s radostí. Markétu znám od dětství z Dismanova souboru a s Mirkem mě spojuje láska k běhu a k public relations. 

Nejsem žádná princezna! Rozhovor pro časopis Žena a život

Ženy, které nejsou princezny. To bylo téma únorového čísla časopisu Žena a život, kde jsem se po boku pilotky vrtulníku a specialistky odtahové služby objevila.

Vojínka Horáková jako Host Lucie Výborné

Pozvání od Lucie Výborné se neodmítá. Nikdy. Tahle moderátorka mě baví z mnoha důvodů: jednak je to profesionálka každým coulem, jednak je to hustá ženská, sporťák tělem i duší.

Cvičení PATRIOTIC WORD 2023

Cvičení PATRIOTIC WORD 2023 Skupiny kybernetických sil a informačních operací byl zavšením všech letošních cvičení. A ano, odehrával se opět na Libavé.

Cvičení POWERFUL WORD 2022

Podzimní mezinárodní cvičení POWERFUL WORD 2022 v režii Skupiny kybernetických sil a informačních operací se uskutečnilo ve spolupráci s armádami Německa, Slovenska a Maďarska.

Cvičení CIMIC/PSYOPS COOPERATION 2021

V říjnu jsme si s kolegy z Olomouce střihli mezinárodní cvičení CIMIC/PSYOPS COOPERATION 2021. 

Padesát tisíc pro Nadační fond APOLENA

Moje účast na KZP ve Vyškově byla zásadním mezníkem v mém životě. K tomu ale vyústila v další prospěšné věci, a to je prostě super.

Vojínka Horáková na Rádiu 1

Můj první rozhovor pro média jakožto vojínka Horáková jsem dala Rádiu 1. Přijala jsem pozvání do pořadu SNACK a povyprávěla o tom, jak moc ráda bych si výcvik ve Vyškově zopakovala :). 

Listen to "SNACK 298 Vojin Horakova" on Spreaker.

Image

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com