Zmrd

Zmrd

Na učebně při střelecké teorii mi v 8:30 můj sporttestr hlásil, že mám spálených už 400 kalorií. Mohla za to ranní rozcvička od 5:00, kterou vedl náš hlavní instruktor, jenž se nám hned první den představil jako "Zmrd".

Ráno nás nechal pěkně proběhnout a kromě jiného jsme na hodně hrubém asfaltu, který si pečlivě vybral, dělali kraby, běhali po čtyřech a tak. Byl to takový nářez, že dvouminutový plank byl opravdovým odpočinkem.
Na učebně jsme se teoreticky seznámili se zbraněmi sa vz.58 (tzv. "kosa", kterou používal na vojně můj táta) a BREN 1. Dozvěděli jsme se, že i když se do kosy vyserete (prosím, nepátrejte po úchylkách nápadně vyšinutých instruktorů), vždycky bude fungovat, což se nedá říct o BRENU 1, který je zmrdanou puškou.
Na akademii ve Vyškově jsou slova obsahující kořen "mrd" velmi populární. Instruktor je Zmrd. BREN je zmrdaná puška. S instruktory se nevymrdává. Zmrd v našem družstvu domrdal, protože naše Zmrdem zdecimované čtvrté družstvo rozmrdali mezi druhé a třetí.
Za chvili půjdu spát. Musim dobalit malou polní a jiné vymrdávky a pak si ošetřím domrdané dlaně. Ráno budíček ve 4:30. Dobrou (bez mrdu).

Podcast DENÍK VOJÍNKY

Chceš se dozvědět víc? Poslechni si podcast Deník vojínky, který je rozšířenou verzí Deníku. Součástí jsou i otázky a odpovědi, které na webu nenajdeš.

Podcast Deník vojínky je k poslechu na těchto platformách:

Image
Image
Image
Image

Office Address

123/A, Miranda City Likaoli
Prikano, Dope

Phone Number

+0989 7876 9865 9

+(090) 8765 86543 85

Email Address

info@example.com

example.mail@hum.com